ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Geçici dövmeler, uzun yıllardan beri hem kadınlar hem de erkekler arasında oldukça popülerdir. Klasik dövme yaptırmak isteyen kişiler, bir süre sonra o dövmeden sıkılabilme ihtimallerinden dolayı çekimser yaklaşırlar. Bir dövme yaptırmak istiyorsanız, fakat o dövmeyi bir ömür boyu vücudunuzda taşımak isteyip istemediğinizi tam olarak belirleyemediyseniz geçici dövmeler sizler için oldukça idealdir. Geçici dövme, görüntü olarak klâsik dövmelerden farksızdır. Geçici dövmelerin en büyük avantajı, istediğiniz zaman kolaylıkla silebilme imkanınızın olmasıdır. 

Geçici dövmeler, göz alıcı ve eşsiz tasarımları ile her geçen gün daha fazla ilgi görür. Klasik dövme şablonlarınım haricinde son derece marjinal bir tarz yakalayabileceğiniz geçici dövme şablonları mevcuttur. Sizler için anlamı olan, ilginizi çeken, tarzınızı yansıtan şablonlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Geçici dövmeler son derece basit bir şekilde uygulanabilir. Geçici dövmenin tasarımına, boyutuna ve renklerine bağlı olarak farklı uygulama şekilleri karşımıza çıkar. Birbirinden farklı ve eşsiz tasarımlar arasından dilediğinizi seçerek dikkat çekici bir tarz oluşturabilirsiniz. 

Geçici dövmeleri yapmak ve silmek son derece hızlı bir işlem olduğundan kısa süreli olarak yaptırabilirsiniz. Örneğin bir davete katılacaksanız ve o ana özel dikkat çekici bir dövmeniz olsun istiyorsanız geçici dövmeler sizler için oldukça ideal. Geçici dövme şablonları arasından o ana ve tarzınıza uygun olanı belirledikten sonra hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek geçici dövme modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinden sunduğumuz kaliteli hizmetleri inceleyebilirsiniz ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Geçici Dövmeler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Geçici dövme yaptırmaya karar veren kişiler, öncelikle geçici dövme modellerini incelemeli ve uygulama tekniklerini bilmelidirler. Geçici dövmeler, klasik dövmelere nazaran çok daha kolay uygulanıp silinebildiğinden anı düşünerek bile dövme modeline karar verebilirsiniz. Klasik dövmeleri yaptırmak da silmek de zor olduğundan model seçimine epey kafa yormanız gerekebilir. Eğer her modelden bir süre sonra sıkılacağınızı ve sildirmek isteyeceğinizi düşünüyorsanız klasik dövmeler yerine geçici dövmeleri tercih edebilirsiniz. 

Vücudunuzda geçici olarak bir değişiklik yapmak ve tarzınızı öne çıkarmak için geçici dövme modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Geçici dövme akla ilk olarak Hint kınası gelir. Geçici dövme uygulamalarında halk arasında en yaygın olan malzemelerden biri olan Hint kınası ile dikkat çekici dövmeler yapılabilir. Özellikle kadınlar arasında Hint kınası ile geçici dövme yaptırmak oldukça popülerdir. Kadınlar genellikle ellerinin üstünü ve parmaklarını kaplayan dövme şablonlarını tercih ederler. Hint kınası ile istediğiniz tasarımı vücudunuzun birçok bölgesine yaptırabilirsiniz. 

Geçici dövme şablonları oldukça çeşitli ve dikkat çekicidir. En popüler şablonlar; hayvan figürleri, çiçek şablonları ve harf şablonlarıdır. Genellikle hayatında biri olan kişiler sevdiklerinin baş harflerini dövme yaptırmak isterler, fakat kalıcı dövme yaptırmaya cesaret edemezler. Dolayısıyla geçici dövme şablonları arasında en çok tercih edilenlerden biri harf şablonları olmuştur. Sizler de derin anlam barındıran bir harfi ya da sevdiğiniz kişinin baş harfini geçici dövme yaptırarak istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Dövmeden sıkıldığınızda ya da vücudunuza baş harfini uyguladığınız kişi hayatınızdan çıktığında geçici dövmeleri kolaylıkla sildirebilirsiniz. 

Geçici Dövme Yaptırarak Dikkat Çekici Bir Tarz Oluşturun

Geçici dövme şablonları son derece çeşitli olduğundan dikkat çekici bir tarz oluşturabilirsiniz. Örneğin şu anda ruh halinizi yansıtan bir figürü geçici dövme olarak vücudunuza işleyebilir ve tarzınızı konuşturabilirsiniz. Ruh haliniz değiştiğinde ya da artık dövmeden sıkıldığınızda kolaylıkla sildirebilirsiniz. Geçici dövmeler kendi içinde çeşitlendiği için seçim yaparken kriterlerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Canlı renklerin hakim olduğu bir dövme yaptırmak istiyorsanız su geçirmez geçici dövme modellerini tercih edebilirsiniz. Su geçirmeyen modeller, diğer modellere göre çok daha canlı duracaktır. 

Gençler arasında sıklıkla tercih edilen geçici dövme modelleri; Atatürk imzası, kuru kafa, gezegenler, baykuş, kalp, silüet, çiçek, yılan şablonlarıdır. Tarzınıza bir hareketlilik katmak ve dikkat çekmek istiyorsanız popüler dövme modellerini tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz dövmelerin modası geçtiğinde ve artık vücudunuzda görmek istemediğinizde kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Geçici dövmeler, görüntü bakımından son derece canlı olduğundan renkli dövmeleri yaptırırken çekinmenize gerek kalmaz. Dövme şablonunu ve hangi bölgeye yaptıracağınızı belirledikten sonra kolaylıkla uygulayabilirsiniz. 

Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek geçici dövme modelleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Vücudunuzun hemen hemen birçok bölgesine geçici dövme yaptırabilirsiniz. Geçici dövmelerin kaliteli olması ve vücuda zarar vermemesi gerekir. Bu sektörde yıllara dayanan tecrübemize güvenerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birbirinden çeşitli ve marjinal geçici dövme şablonlarını inceleyerek kendiniz için en uygun bulduğunuz modeli tercih edebilirsiniz. Geçici dövmelerinizi uzun bir süre canlı kalacak şekilde kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak için İnternet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Geçici Dövme Vücudun Hangi Bölgelerine Yapılabilir?

Günümüzde insanlar vücutlarının hemen hemen her yerine dövme yaptırabilirler. Fakat daha çok dışarıdan görülebilecek dövmeler tercih edilir. Dövmeleriniz gözle görülsün istiyorsanız kıyafetin kapattığı kısımlardan ziyade açıkta kalan kısımlara uygulamanız daha uygun olacaktır. Hem kalıcı hem de geçici dövmeler vücudun çeşitli yerlerine uygulanabilir.

Kadınların ve erkeklerin dövme yaptırmak için sıklıkla tercih ettiği kısımların başında; kol, el, parmak, sırt ve bacak gelir. Özellikle son yıllarda ellerinin üstüne dövme yaptıran kişi sayısında ciddi bir artış vardır. Parmaklara harf dövmesi yaptırmak da son yıllarda moda hâline gelmiştir. Sizin için anlamı olan bir harf ya da motifi elinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Eliniz sürekli gözünüzün önünde olduğu için dövmeden sıkılabilirsiniz, fakat geçici dövmeleri sildirmek de son derece kolay olduğundan endişelenmenizi gerektirecek bir durum yoktur. 

Geçici dövmeler, çeşitlerine göre vücudun farklı kısımları için uygun görülür. Örneğin Hint kınası ile yapılan geçici dövmeler genellikle el ve parmak kısımlarında tercih edilir. Çiçek şablonu, hayvan figürü gibi geçici dövme modelleri ise genellikle kol, bacak ya da sırt bölgelerine uygulanır. Atatürk imzası dövmesi son yıllarda oldukça popülerdir ve çoğu zaman bilek bölgesinde tercih edilir. Harf şablonları da aynı şekilde bilek ya da kol kısmında daha fazla öne çıkar. 

Uygun Fiyatlı Geçici Dövmeler İle Tarzınızı Konuşturun

Geçici dövmeler, birçok dövme modeline göre çok daha uygun fiyatlıdır. Hem uygun fiyatlı hem de isteğinizi karşılayacak geçici dövmeler için güvenilir firmalardan hizmet almanız gerekir. Dövme sektöründe yıllara dayanan tecrübemize güvenerek bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız üzerinden son derece uygun fiyatlı dövme hizmeti alabilirsiniz. Oldukça fazla geçici dövme şablonlarının bulunduğu firmamız, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile hizmet sunar. 

Geçici dövme modelleri arasından hem bütçenize hem de tarzınıza hitap eden modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Uzman ekibimizle iletişime geçerek dövmelerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinden sunduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı geçici dövme modellerimiz ile tarzınıza tarz katabilir, bulunduğunuz ortamda bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı