Yüzük
TYC00200507174
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5902108
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5901027
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5902071
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5902111
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV59002
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5902109
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV590911
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
Erv590928
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Reçine Yüzük
Erv590918
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
TYC00172457803
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5902017
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV59120004
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5901512
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5902536
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
erv5904300
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5901527
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5901005
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV590908
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
TYC00169622945
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV590917
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV5902531
ADET
₺99,90 KDV Dahil
Bijuteri Yüzük
ERV590909
ADET
₺99,90 KDV Dahil

Kadın Yüzük Modelleri ve Fiyatları 2022

Her kadının vazgeçilmezi ve kombinlerin tamamlayıcısı göz alıcı yüzüklerdir. Giysilerinizin şıklığı ve uyumu kadar ne tür aksesuarlarla tamamladığınız da önemlidir.  Her kadının takı zevki farklı olsa da hepsi kaliteli, şık ve eşsiz tasarımlardan hoşlanır. 

Yüzük modellerinin tercihen birçok çeşidi bulunmaktadır. Her tarza uygun üretilebilen ve kadınların vazgeçilmezi olan bu aksesuarların inci yüzük modelleri, taşlı yüzük modelleri ve çelik yüzük modelleri olmak üzere çeşit çeşit yüzük modelleri bulunmaktadır.

Kadın Yüzük Modelleri

Seçtiğiniz aksesuarlar şıklığınız konusunda önemli ipuçları da verir.  Yüzük modelleri içerisinde özel günlerde anlam ifade eden yüzükler de bulunmaktadır. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan baget yüzüklerde son 2 senedir oldukça revaçta.

Göz alıcı ve modern tasarımı ile oldukça tercih edilen nişan yüzükleri arasında birinci sırada. Bununla beraber klasik severlere hitap eden beştaş yüzükler de modern zamanın tercih edilen yüzükleri arasında bulunmakta. Her kıyafete ve ortama uygunluğu ile ellerinize şıklık katabilir.

 Zarafet ve gösterişin ahengini yakalamak için taşlı yüzük ve inci yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Taşlı yüzükler spor ve dinamik görünümleri ile beğeni kazanır ve aynı zamanda gündelik kombinleriniz ile uyum içinde kullanabilirsiniz. 

Yüzük modellerinin yanı sıra kullanılan metaryel rengi de önemlidir. çelik yüzük modellerini ve rengini seviyorsanız gündelik hayatta gold takılar tercih edebilir, beyaz çelik görünümünü seviyorsanız silver ürünler tercih edebilirsiniz. Eğer gold ve silver takıları da seviyorsanız ikisini de birlikte kullanabilirsiniz.

Kadın yüzük çeşitleri içinde eklemlere takılan ürünler de vardır. Eklem yüzükleri parmakların eklem birleşimlerine takılır ve oldukça şık ürünlerdir. İnce veya kalın yapılı olan bu ürünler ellerinizin hem zarif hem de otantik bir havada olmasını sağlar. Sıradanlıktan uzak olup tarzınızı konuşturma imkânı sunar. Ayrıca bu yüzük modelleri klasik modelleri modernize etmektedir.

Takılar arasında oldukça tercih edilen yüzükler parmaklarınızdaki naifliği ve inceliğini vurgular. Kaliteli ve bozulmayan malzemelerle üretilen yüzük modelleri, hem özel günlerde hem de gündelik hayatta kolay ve modern bir hava sağlar.

Sadeliği sevenler için minimalist ve naif tasarımlı  pek çok yüzük modelleri bulunmakta. Kombinleri  ve aksesuarları iddialı olanlar ise daha büyük ve gösterişli yüzük modelleriniı kullanabilir. Buna örnek olarak iddialı olmayı sevenlere inci yüzükler, sadelikten yana olanlar ise küçük  taşlı yüzükler tercih edebilir.

Kadın Yüzük Modellerinin Kombinlenmesi

Yüzük kullanımı kişinin tarzını ortaya serer. Fakat yeni şeyler denemek gerekir. Örnek verecek olursak deri ceketle yaptığınız kombininize daha sert,asi ve göz alıcı dokunuşlar yapabilirsiniz. Bunun için birkaç eklem yüzüğü kombini ile yüzük takımı oluşturabilmeniz mümkün. Balıkçı yaka triko ile yapabileceğiniz gündelik kombinlerinizi de renkli taşlı yüzükler takarak tarzınıza şıklık katabilirsiniz.

Bazı kadınlar ellerinde tek yüzük takmayı tercih etmezler. Daha bohem ve spor bir görüntü sevenler için göz alıcı eklem yüzükleri tam da sizin tarzınızı yansıtacak yüzük modelleridir. Belki küçük olabilirler ancak eklem yüzükleri her kıyafete daha başka bir görünüm ekler.  Aynı zamanda doğal taş görünümlü eklem yüzükleri size daha bohem bir hava katacaktır.

Bu göz alıcı ve bohem yüzüklerin başka model yüzükşer ile kombinlenmesi çok kolaydır. Özel günlerde ve gündelik hayatta birçok eklem yüzüklerini alıp ellerinizde kombinleyebilirsiniz. Eğer kombinlemede zorlanıyorsanız hazır olan eklem yüzükleri setlerini tercih edebilirsiniz.

Yüzükler insan kişiliğini de yansıtır. Kalın bantlı yüzükler, 20'li yılların başında da popüler olan yüzük modelleri 2022 yılında taşlarla süslenerek karşımıza çıkıyor. Bu yüzükler de hem spor giyimin hem de özel günlerde kombinleyebileceğiniz kadın yüzük modelleri arasında yer alıyor.  

Çelik sever kadınların tercihi genelde çelik yüzükler olmaktadır fakat her bütçeye uygun şekilde çelik renkli(gold) yüzükler bulabilmeniz mümkün. Gold kaplamalı hem spor hem de şık hissettirecek birçok kadın yüzük modelleri kolay şekilde bulup kombinleyebilir ve kullanım bakımından da daha rahat hissettirecek farklı yüzük modelleri alternatifleri olarak bulabilirsiniz.

Zıt Renkli Yüzükler Bir Arada Kullanılır mı?

Bilinen moda kurallarına son veren, günümüz modasına yön veren özgür ve yenilikçi trendler ile kurallar birer birer ortadan kalkıyor. Moda uzmanlarının önceden belirttiği tüm güzellik ve moda unsurları artık çürütüldü.

Eskiden moda kuralları dahilinde gümüş ve çelik renklerinin bir arada kullanılması yanlış ve gözü yoran bir olaydı. Fakat günümüzde bu kurallar yıkılıp değiştiği için birbirinden farklı tasarımlarda gümüş ve çeliği yan yana hatta iç içe görmek artık mümkün.

Bu eski moda kurallarını çöpe atıp günümüz modasında farklı renkler ile uyumu ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Fakat kombin yaparken, parçaları oluşturan metaryallerin renk uyumuna dikkat etmelisiniz. 

Günümüzde ne kadar 'Uyumsuzluğun uyumu' mottosu dikkat çekse de tercih edilen renkler kombinlemede önemli.  Takılarınızda da kıyafetinize olan uyumu bu şekilde yakalayabilirsiniz.

Hangi Renk Yüzükler Birbirleri ile Uyumludur?

Beyaz ve soft renkli sade kıyafetleri tercih edecekseniz dilediğiniz zıt ve neon renkleri kullanmanız mümkün. Bununla beraber beyaz,pudra,nude gibi soft renklere yakışan çelik rengini de tercih edebilirsiniz. 

Gümüş ve çelik yüzük modellerinin  kombinlendiği yeni tasarımlar bilinenin aksine oldukça şık duruyor ve kullanılıyor. Bu seçim sizin beyaz çelik görünümünü mü yoksa çelik yüzük görünümünü mü daha çok sevdiğinize bağlı olarak tercih edebilirsiniz.

Spor kıyafetlerle de kombinlenebilen gümüş, çelik yüzükler  çelik severleri de oldukça mutlu ediyor. çelikın gösterişli havasını kırarak daha sade ve zarif bir hava kazanmasını sağlayan gümüş aksesuarların kullanımı oldukça yaygın ve tercih edilen kombinasyonlardır.

Gümüş ve çelikın kullanıldığı yeni nişan yüzükleri evlenecek çiftlerin yıllar boyu takabilecekleri, günlük kullanıma uygun ve şık modellerden oluşuyor. Aynı zamanda taşlı yüzük modelleri tercih ederken çelik ve gümüşün göz alıcı ve zarif duruşu ile parmaklarınızda muhteşemliği gösterebileceksiniz.

Tarzını Yansıtmak için Yüzüklerin Önemi

Kadınlar için otantik bir görünüme sahip olan bu yüzükler, size farklı tür ve modellerde sunulur. Otantik, şık ve spor görünüme sahip olan beyaz çelik görünümlü bir yüzük ile tarzınıza ilgi çekici bir hava katabilirsiniz Sade tasarımlı takılardan, göz alıcı ürünlere kadar dilediğiniz seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

İnci yüzükler ve zirkon taşlı yüzükler, sadeliği seven ve ruhu hala genç kalan kadınlara hitap eder. Bu tarz duru ve zarif modellerin sade olanları hoş duruşuyla ilgi çeker. Baget yüzüklerde de bütçenize göre imitasyon olduğunu anlaşılmayacak şık takılarla tanışabilirsiniz,günlük yaşamınızda da kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla gerçeğine birebir benzeyen ve görsel olarak benzer kalitede olan yüzük seçenekleri size kolaylık ve şıklık sağlayacaktır.

Rahatlığı ve Şıklığı Yüzüklerle Yakalayabilirsiniz

Çarpıcı yüzük modelleri arayanlar için tasarlanan çelik kaplama zirkon taşlı yüzükleri tercih edebilirsiniz. Kadınların ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda tasarlanan ve tercih edilen yüzükler geniş model yelpazesine sahiptir. Böylece istediğiniz tarzda modellere ulaşabilir ve zevkinizi istediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

Bütçelere göre  imitasyon çelik yüzük modelleri çok tercih edilen seçeneklerden oluyor. Kadınların kullandığı bu çelik yüzük modelleri kişilerin en çok tercih edilen modelini oluşturur. İmitasyon olsa bile kalitesi gereği gerçeğe olan birebir benzerliği ile kullanıcıları mutlu eder. çelik kaplama olan modellerde kullanılan maddeler ile kaplama kısmında sorun meydana gelmez. Ayrıca bir çelik yüzük kadar rahat ve kullanışlı yapıya sahiptir.

Çelik renkli yüzük olarak satışa sunulan pek çok tarzda modele rahatlıkla her yerden ulaşabilirsiniz. çelikın renginin tüm göz alıcı modelleri ile bu alanda tanışabilir ve sahip olabilirsiniz. Parmağınıza ağırlık yapmayan hafif ve şık yapısı ile yaraya veya başka bir sağlık sorununa yol açmıyor.Özellikle metaryelin parlaklığı ile gerçeğe yakın bir görünüme sahiptir ve oldukça tercih edilen yüzük modelleri arasında yer alıyor.

Yüzük Modelleri ile Şıklığınıza Şıklık Katın

Modern ve çağdaş çizgilere sahip olan tasarımları ile şıklığınıza şıklık katan takılar, geleneksel dokulara sahip tasarımlarıyla her zevke hitap edip beğeni topluyor. Göz alıcı çift parmak yüzüklere de oldukça tercih edilen yüzükler arasında yerini alıyor. Üstelik model açısından da size geniş bir seçenek yelpazesi sunar.

Taşlı yüzükleri tercih edenler için imitasyon baget yüzükler de kadınların vazgeçilmezidir. Baget yüzüklerin inceliği ve zarifliği sayesinde parmağınız oldukça şık bir görünüme sahip olur. İmitasyon olarak da satışlan bu model takılar, gerçeğinden kolayca ayırt edilemeyecek kadar kaliteli ve klas görünür.. Bu takılar boyutlar şeklinde üretilmekte olup tercihe göre istenilen boyutta satın alınabilir.

Tarzınıza ve zevkinize göre taşsız olan yüzük modellerine göz atıp daha sade ama göz alıcı modelleri de tercih edebilirsiniz. Bunlar daha çok gösterişten uzak olmayı sevenler için tasarlanır. Özgün ve farklı modellerle kendine has bir stil de yakalayabilirsiniz. 

Çarpıcı ve Klasik Severlere Özel Yüzük Modelleri

Taşlı yüzükler, sahip olduğu özellikler ile dikkatleri üzerine çeken çarpıcı ve göz alıcı tasarımlar arasında yer alır. Şıklığı ve zarafeti ile herkesin beğenisini toplayan bu ürünlere sadece dilediğiniz zaman rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik sadece şık davetlerde değil her alanda bu takıyı tercih edebilirsiniz

Her elbiseye kombinlenebilen taşlı yüzükler, size pek çok açıdan avantaj sunar. Bir yüzüğün tercih edilebilirliği elleri zarif göstermesi ile doğru orantılı olarak değişiklik gösterir. Bu tarz ürünleri satın alarak, elinize zarif ve klas bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Klasik severlerin gözdesi ve özel günlerin vazgeçilmezi olan beştaş yüzükler her zaman tüm zamanların en çok tercih edilen taşlı yüzük kategorisinde olan kadın yüzük modelleridir. Beştaş yüzükler, imitasyon modeller ile klasik severler için her bütçeye uygun şeklide satışa sunuluyor. Manevi anlamı büyük olan bu ürünleri çocuklarınıza hatıra olarak bırakabilirsiniz.

Kadın Yüzük Modellerini ve Trendlerini Yakından Takip Edin

Her üründe olduğu gibi kadın yüzük modellerinde de öne çıkan ve trend olan modeller mevcuttur. Trendler doğrultusunda pek çok yüzük modellerine göz atabilirsiniz. Bunlar arasında yer alan serçe parmak modeller ile daha farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Serçe parmağınızın zarifliğine uygun olan bir ürünü tercih edebilirsiniz.

Daha çekici, sıra dışı ve zarif olmak istiyorsanız inci yüzük ve taşlı yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem zamanı durdurup sürdürülebilir bir moda anlayışına sahip olabilirsiniz hem de göz alıcı yüzüklerinizle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Günümüzde moda olan renkli ve doğal taş görünümünde yüzük modelleri de oldukça moda. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu renkli yüzükler ellerinize ayrı bir hava katacaktır. Zarif ve sportif görünümünün yanı sıra kombinlerinize canlılık verecek renkli yüzük kombinlerini bu sene sık sık göreceğiz.

Kadın Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Kadın yüzük modelleri kadın aksesuar çeşitleri arasında geniş bir yer tutar. Farklı tarzlara ve zevklere sahip her yaştan kadın için özenle tasarlanmış bu yüzükler, kaliteli malzemelerle üretilir. Çeşitli figür, taş, inci ve renkli detaylarla hareketlendirilen yüzük modellerini her yerde, zamansız bir şekilde kombinleyip kullanabilirsiniz.

İşaret parmağı, eklem yüzükleri, taşlı yüzükler ve buna benzer tasarlanan modellerden küçük parmaklara özel ürünlere kadar pek çok yüzük çeşidini bulabilir, satın alabilirsiniz. Kadın yüzük modelleri arasında hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde şıklığını tamamlayan ürünleri bulabilmeniz mümkün.

Eşinize, annenize, arkadaşlarınıza bahsedilen göz alıcı tasarımlara sahip yüzüklerden satın alabilir, çelik ve gümüş renkli tasarımlar arasından en rahat kullanabileceğiniz ürünleri alabilirsiniz. Kadın yüzük tasarımları arasında gösterişli ürünler de bulabilirsiniz. Günlük kombinlerinizle hitap eden takabileceğiniz taşlı yüzük, inci yüzük modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.  

Boncuklu, gümüş, çelik renkli eklem yüzüklerinden doğal taş görünümlü tasarımlara, taşlı otantik modellerden antik görünümlü ürünlere kadar her zevke hitap eden yüzük modelleri bulunmakta. Eğer parmak ölçünüz konusunda tereddütteyseniz, ayarlanabilen yüzük modelleri tam size göre olacaktır.

Resmi kombinleriniz için göz alıcı yüzüklere ihtiyacınız varsa inci yüzükler vazgeçilmeziniz olacaktır. Kadın imitasyon çelik yüzük tasarımları gümüş modeller kadar sık kullanılır. Hem sade hem de şık detaylı alternatifleri bulunan çelik renkli yüzükleri keyifle takabilirsiniz.  

Çelik yüzük renkli modelleri arasında söz ve nişan merasimi katılımlarınızda kullanabileceğiniz sade, şık ürünler de bulunur. Şıklığınızı ve zevklerinizi yansıtan çelik renkli yüzükleri farklı renkli aksesuarlarınızla da kombinleyebilirsiniz. Kombininize uygun olarak farklı aksesuar ve yüzükler kullanarak kombininizi zenginleştirebilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kadın yüzük fiyatları, üründe kullanılan malzeme yapısına ve tasarımına özel olarak  farklı fiyatlarda satılmakta.Yüzüğün yapıldığı maddeye, kaplamasına ve kalitesine bağlı olarak fiyatları da artmaktadır. Fakat günümüzde her bütçeye uygun kadın yüzük modelleri bulmak çok kolay.

Birbirinden farklı ve değişik üretilen kadın yüzük modellerini hem kendiniz için alabilirsiniz hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayarlanabilir yüzükler, büyük-küçük taşlı, gösterişli ya da  minimalist yüzük tasarımlarına göz atarak zevkinize hitap eden göz alıcı yüzüklere sahip olabilirsiniz. Buna bağlı olarak hoşunuza giden,kaliteli ve aynı zamanda birbirinden şık kadın yüzük tasarımlarını bulup satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı