Küpe
ERV30-02-003
ADET
₺119,90 KDV Dahil
Küpe
Ervk0021
ADET
₺119,90 KDV Dahil

Küpe Modelleri ve Fiyatları 2022

Küpeler, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen aksesuarların başında gelmektedir. Küpe kullanımı geçmişten beri son derece yaygındır. Özellikle kadınlar, kombinlerini tamamlamak için çeşitli aksesuarlar kullanmak istemektedirler. Kombine uygun küpe seçimi yapıldığında ortaya muhteşem görüntüler çıkmaktadır. Küpe modelleri oldukça fazladır. Bu nedenle herkesin kendi tarzına ve isteğine uygun küpeyi bulması oldukça kolaydır.

Küpelerin modellerine göre elde edildiği malzemeler de farklılık göstermektedir. Kullanılan malzemeye bağlı olarak küpe fiyatları belirlenmektedir. Bütçenize uygun küpe modellerini günümüzde kolaylıkla bulabilirsiniz. Küpeler çok çeşitli olduğundan her renk ve tasarıma sahip modeller vardır. Özel tasarım küpe modelleri de son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir. Renk renk küpeler ile kombinlerinizi öne çıkarabilir ve bulunduğunuz ortamda dikkat çekebilirsiniz.

Küpeler hem dikkat çekici bir görünüm yakalamak için hem de hediye maksadıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Küpeler, özel günler için en etkili ve unutulmaz hediyelerin başında gelmektedir. Özellikle değerli malzemeden elde edilen küpeler, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz en zarif hediyelerdendir. Evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlere daha derin anlam kazandırmak istiyorsanız birbirinden farklı tasarımlara sahip küpe modellerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek küpe modellerimiz için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Halka Küpe Modelleri

Halka küpeler, kadınların sıklıkla tercih ettikleri küpe modellerinin başında gelmektedir. Uzun yıllardır halka küpeler popülerliğini korumakta ve birçok kombin için uygun olmaktadır. Halka küpeler ile hem spor hem de şık kombinlere farklı bir hava katmak mümkündür. Halka küpeler gündelik hayatta ve özel günlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Halka küpeler kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. Büyük halka küpeler ve küçük halka küpeler olmak üzere iki farklı tasarımı ile öne çıkmaktadır.

Halka küpeler, hem taşlı hem de sade bir tasarıma sahip olabilmektedir. Özel günlerde tercih edilen halka küpeler hem renkleri hem de taşları ile son derede dikkat çekicidir. Özel günlerde bir yıldız gibi parlamak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan halka küpelerin renk skalası da oldukça geniştir. Bu küpe modellerinde en çok tercih edilen renklerin başında altın sarısı, siyah, gümüş rengi gibi renkler gelmektedir. Halka küpe modelleri arasında seçim yaparken hem rengine hem de işlemesine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Halka küpe modelleri farklı büyüklüklerde üretildiği için yüz hatlarınızı ve kombininizi dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Kombininize uygun halka küpe seçimi yaptığınız takdirde son derece şık ve dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Taşlı ve gri halka küpeleri, uygun renkteki bir elbiseyle kombinleyerek bulunduğunuz ortamda en göz alıcı kişi olabilirsiniz. Firmamızı ziyaret ederek birbirinden çeşitli ve uygun fiyatlı halka küpe modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Sallantılı Küpe Modelleri

Sallantılı küpe modelleri, günden güne daha popüler bir hâle gelmektedir. Sallantılı küpeler, gündelik kombinler için son derece uygundur. Sade kombinleri daha dikkat çekici hâle getiren sallantılı küpeler farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Sallantılı küpeler genellikle ince ve aşağıya doğru uzayan bir formda karşımıza çıkmaktadır. Bu küpe modellerinin üzerinde kelebek, sonsuzluk işareti, çiçek gibi farklı figürler yer alabilmektedir. Dikkat çekici taş işlemelere sahip sallantılı küpe modelleri olduğu gibi son derece sade ve zarif modeller de bulunmaktadır.

Özel günlerinizde gösterişli bir elbise tercih ettiyseniz hem elbisenizi öne çıkaracak hem de şıklığınızın yanında size zariflik de kazandıracak sade sallantılı küpe modellerine yönelebilirsiniz. Günlük sade kombinlerinizi daha fazla öne çıkarmak isterseniz taş işlemeli sallantılı küpeleri tercih edebilirsiniz. Bu küpe modellerinde sallantı çoğu zaman zincir ile sağlanmaktadır. Zincir detayını seven kişiler için sallantılı küpe modelleri son derece ideal olacaktır.

Kadınlar genellikle kulak ve yüz yapılarına uygun küpe seçimi yapmaktadırlar. Örneğin büyük kulak memesine ve yuvarlak yüz hattına sahip kişiler, büyük halka küpeleri kendilerine yakıştırmaktadırlar. Fakat küçük kulak memesi olan kadınlar daha minimalist küpelere yönelmektedirler. Sallantılı küpe modelleri, zarif duruşu ile küçük kulak memesine sahip olan kadınların dikkatini çekmektedir. Sallantılı küpeleri uç kısımlarında birbirinden farklı figürler yer almaktadır. Sizler de tarzınıza uygun tasarıma sahip olan sallantılı küpe modelleri ile zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Motifli Küpe Modelleri

Kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve güzel görünümü ile dikkat çeken küpe modellerinden bir diğeri ise motifli küpelerdir. Motifli küpeler, farklı ve etkileyici tasarımları ile her sezon trend aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Yaz aylarında baharı simgeleyen çiçek gibi motiflere sahip küpeler çok fazla tercih edilmektedir. Mevsim koşullarına ve kombine uygun motifli küpeler ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Motifli küpeler çok farklı tasarımlara sahip olduğu için istediğiniz motifi tercih edebilirsiniz.

Kendinize has, sizi yansıtan motifli küpeler ile daha fazla öne çıkabilirsiniz. Çok farklı tasarımlara sahip motifli küpeler bulunsa da kadınlar arasında daha çok tercih edilen motifler vardır. Günümüzde en trend motifler; çiçek, nazar boncuğu, göz, dört yapraklı yonca, kalp şeklinde sıralanmaktadır. Popüler olan motifler haricinde daha farklı tasarıma sahip küpeleri de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Motifli Küpeler arasında seçim yaparken kombininizle birlikte genel ruh halinizi de dikkate alabilirsiniz. Motifli küpeler, modeline göre farklı ebat ve renk seçenekleri ile sunulduğu için istediğiniz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Son yıllarda daha popüler hâle gelen motifli küpelerin farklı tasarımları öne çıktıkça fiyatlarında da dalgalanmalar görülmektedir. Motifli küpenin malzemesine bağlı olarak fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Her bütçeye hitap eden motifli küpeler arasından kendinize en uygun olanı seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Otantik Küpe Modelleri

Otantik küpe modelleri, özellikle marjinal bir tarzı olanlar tarafından tercih edilmektedir. Otantik küpe modelleri, standart küpelere göre daha farklı ve dikkat çekici olduğundan farklılığı savunan kadınlar arasında oldukça popülerdir. Günümüzde en çok tercih edilen aksesuarların başında gelen otantik küpeler, çoğu zaman yöresel izler taşımaktadır. Farklı tasarımı ile öne çıkan otantik küpe modelleri arasından kendinizi en çok yansıtan modeli kolaylıkla bulabilir ve temin edebilirsiniz.

Otantik küpelerin elde edildiği malzemeler de diğer kulelerden farklı olabilmektedir. Bu küpelerin malzemesi de çoğu zaman otantik bir hava vermektedir. Bu küpe modelleri, genellikle farklı giyim tarzları ile öne çıkan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Firmamız üzerinden birbirinden farklı tasarımlara sahip küpe modellerini inceleyebilirsiniz. Sizler de klasiğin dışında bir görünüm yakalamak istiyorsanız otantik küpe modellerimiz tam size göre. Tarzınıza, isteğinize uygun modeller ile dikkat çekici bir kombin yapabilirsiniz.

Sıkıştırmalı Küpe Modelleri

Sıkıştırmalı Küpe modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Günlük hayatta, işe gidip gelirken ve hatta özel günlerde sıkıştırmalı küpe modellerini tercih ederek şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Günlük, sade bir kombin yapan kadınlar arasında sıkıştırmalı küpe modelleri oldukça popülerdir. Bu küpelerin hem sade hem de taş işlemeli modelleri bulunmaktadır. Tarzınıza ve kombininize uygun sıkıştırmalı küpeler ile istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Sıkıştırmalı küpe modellerinin gündelik hayatta daha fazla tercih edilmesinin nedenlerinden biri sade olmasıdır. Günlük kombinlere fazla kaçmayan, aksine kombinin tamamlayıcı parçası olan sıkıştırmalı küpeleri kullanmak da oldukça basittir. Kullanım kolaylığı sunduğu için de kadınların ilgisini çekmektedir. Son yıllarda daha fazla popüler olan sıkıştırmalı küpeler, çoğu zaman motifli olarak karşımıza çıkmaktadır. Harf, taş, kelebek, sonsuzluk işareti gibi motifler bu küpe modellerinde en çok tercih edilen motiflerdendir.

Kulağı delik olmayan ve deldirmek istemeyen kişiler için sıkıştırmalı küpe modelleri oldukça idealdir. Sıkıştırmalı küpeler takılırken kulağın delik olup olmaması bir önem arz etmemektedir. Sıkıştırma yöntemi ile son derece basit bir şekilde küpeleri takmak mümkündür. Bu küpeleri takmak için kulağın delik olmasına gerek kalmadığı için erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde erkeklerin en çok taktığı küpelerin başında sıkıştırmalı küpeler gelmektedir. Sizler de tarzınıza uygun sıkıştırmalı küpeler ile hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kıkırdak Küpe Modelleri

Kıkırdak küpe modelleri, son zamanlarda özellikle popüler kültürün etkisiyle öne çıkmaktadır. Kulağın kıkırdak kısmına takılan bu küpeler, kişiye farklı bir hava kattığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde daha çok genç kesim tarafından kullanılan kıkırdak küpeler, farklı renk ve tasarıma sahip modelleri ile dikkat çekmektedir. Kıkırdak küpeler hem kadınlar hem de erkekler arasında oldukça yaygındır.

Kıkırdak küpeler, kıkırdağa takıldığı için kulak deliği olmayan kişiler tarafından da takılmaktadır. Bu küpe modelleri, diğer modellere göre daha sade tasarımları ile dikkat çekmektedirler. Kıkırdak küpe modelleri genellikle daha küçük ebatlara sahip olmaktadırlar. Kıkırdak küpe modellerini tercih etmek isteyip çok sadelikten yana değilseniz, işlemeli modellere yöneltebilirsiniz. Kıkırdak küpe modelleri arasında da çiçek, böcek, kalp gibi popüler motifli olanlar da bulunmaktadır. Sizler de dikkat çekici bir görünüm yakalamak istiyorsanız kıkırdak küpeleri tercih edebilirsiniz. Firmamız üzerinden birbirinden çeşitli küpe modellerini kolaylıkla bulabilir ve dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı