ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kıkırdak Küpe Modelleri ve Fiyatları

Kıkırdak küpe modelleri farklı ve havalı takı çeşitlerinden biridir. Kulak memesi ve kıkırdağı delinerek kullanılmaktadır. Son zamanlarda en az küpe kadar popüler olmaya başlayan küpelere kıkırdak küpe modelleri de eklenmiştir. İlgi çeken ve şık tasarıma sahip olan kıkırdak küpelere ervalina.com ile sahip olabilirsiniz.

Kıkırdak küpe yapımında birçok farklı malzeme kullanılmaktadır. Farklı malzemelerden üretilen kıkırdak küpeler halka, sarmal, tekli ya da çoklu şekillerinde tasarlanarak kullanılmaktadır. Farklı renk seçeneklerinde üretilen kıkırdak küpeler çiçekli, taşlı, incili, harfli gibi çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.

Ervalina Kıkırdak Küpe Özellikleri

Ervalina.com’da her zevke hitap edecek birçok kıkırdak küpesi bulunmaktadır. Çeşitlerimiz arasında özel tasarımlı modeller de mevcuttur. Kelebek, inci, çiçek gibi farklı figürlerle bütünleşen kıkırdak küpe tasarımları arasında sade modellerin yanı sıra sallantılı modeller de bulunmaktadır.

Sitemizde inceleyeceğiniz kıkırdak küpe modelleri kaliteli malzemeden üretildiği gibi alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermemektedir. Üstelik uzun süreli bir kullanım da sunmaktadır.

Ervalina kıkırdak küpe modelleri birçok tarza hitap etmektedir. Tek kulakta kullanılabileceği gibi çift kulakta da kullanıma uygundurlar. Tek kulakta tercih ederek de gayet tarz bir görünüm yakalayabilmek mümkün.

Ervalina.com’da göreceğiniz zincirli kıkırdak küpe seçeneklerinde küpenin bir ucu kulak kıkırdağına, diğer ucu ise kulak memesine takılmaktadır. Hemen hemen tüm kulak şekilleri ile uyumludur. Böylelikle kullanıcılar sorun yaşamamaktadır. Tabi bu ürünleri kullanabilmek için kulağın kıkırdak kısmını da deldirmek gerekmektedir.

Seçeneklerimiz arasında sade modeller bulabileceğiniz gibi gösterişli modeller de mevcuttur. Kendinize en uygun olan kıkırdak küpe seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Kıkırdak küpeleri, sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Kız arkadaşınızın doğum günüyse ya da kızınıza zarif bir hediye vermek istiyorsanız kıkırdak küpe seçeneklerimize göz atmadan kararınızı vermeyin.

Kıkırdak Küpe Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Konu aksesuarsa özellikle kadınların ne kadar titiz bir şekilde seçim yaptığı herkes tarafından bilinir. Takı seçimi yapılırken sağlık konusu ön planda tutulmalıdır. Kolye, yüzük gibi takılarda olduğu gibi kıkırdak küpe seçiminde de dikkatli olmakta fayda var. Sağlık açısından alerjik reaksiyon oluşturmayacak takıları seçmek gerekmektedir. Alerjik reaksiyona sebebiyet vermeyen ve kararma yapmayan ürünler daha uzun süreli kullanıma uygun olmaktadır. Kısacası kıkırdak küpe seçimi yaparken sağlık açısından kaliteli ürünleri tercih etmek gerekmektedir.

Kıkırdak küpe seçiminde, ürünün rengine ve tasarımına da dikkat edebilirsiniz. Ürünü günlük bir kullanımda mı tercih edeceksiniz, yoksa şık bir akşam yemeğinde mi tercih edeceksiniz bunu belirleyebilirsiniz.

Kıkırdak Küpe Fiyatları

Ervalina.com’da birçok kıkırdak küpe seçeneği bulunmaktadır. Her seçenek farklı modele sahiptir. Küpelerde kullanılan taşlar ve malzeme farklı olduğu için fiyatları da farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra her kıkırdak küpede farklı işçilik bulunmaktadır. Ürünün işçiliği de fiyatı etkileyen bir faktördür. Bazı ürünlerde işçilik daha fazladır. Ve bu şekilde üretilen çeşitlerin fiyatları da fazladır.

Değerli taşlardan üretilen kıkırdak küpe modelleri diğer seçeneklere göre biraz daha yüksek fiyattan satılabilmektedir. Taşsız olan modeller biraz daha uygun fiyata sahiptirler.

Kıkırdak küpelerde fiyatı etkileyen diğer ayrıntılardan biri ürünün markasıdır. Markalar arasında da fiyat farklılıkları söz konusu olabilmektedir. Kıkırdak küpe satın almayı düşünüyorsanız ervalina.com gibi size kaliteli ürün seçenekleri sunan bir yeri tercih etmelisiniz.

Tüm kıkırdak küpe fiyatlarını ervalina.com’dan inceleyebilirsiniz. Sitemizde görmüş olduğunuz kıkırdak küpe fiyatları her zaman en güncel şekilde size sunulmaktadır.

Özel olarak üretilmiş olan kıkırdak küpe seçeneklerimize sahip olmak için dilediğiniz zaman küpe çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı