İnci Küpe Modelleri ve Fiyatları 2022

İnci küpeler, klasik severlerin vazgeçemediği ve oldukça tercih edilen takılardır. Bununla beraber giyim tarzımız bizim kişiliğimizi yansıtır ve bu doğrultuda takılar tercih ederiz. Modayı takip edip hangi parçaların trend olduğunu incelerken, kendi tarzınızı yansıtan ürünler ile trend ürünleri birleştirip oldukça yaratıcı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Aksesuarlar, kıyafet kombinleri ile oldukça kullanılıyor ve kombinlere başka bir hava katıyor. Kullanılan aksesuarlar kişinin karakterini ve stilini yansıtır. Bu yüzden yapacağınız ürün seçimlerinde kendinize has seçimler yapmanız, tarzınızı ve yaratıcılığınızı dışarıya yansıtma bakımından size yarar sağlayacaktır.

Moda trendleri gün geçtikçe değişmekte ve yerine yenileri gelmekte. Fakat bazı modeller vardır ki modası hiç geçmez. Buna en iyi örnek inci küpelerdir. Geçmişten bugüne kadar her kadının kalbinde taht kurmuş olan inci küpeler, modern zamanda da zarifliğin ve saf güzelliğin yansıması olarak görülüyor.

Klasik ve zarif görüntü sağlayan inciler, kıyafetlerinizle ahenk içinde olup size bambaşka bir hava katacaktır. Beyaz,pembe, krem ve altın rengi inciler, ışıltısını size yansıttığı kadar etrafınızdakilere de yansıtır.

Modern ve Şık İnci Küpe Modelleri

İnci küpe dediğimizde akıllarda ilk olarak klasik, tek incili minik küpeler akla gelir. Ancak inci küpe modelleri çok yönlü ve farklı modellerde üretilmekte olan küpelerdir. Tarzınıza ve kombininize göre inciyi isterseniz takı detayı olarak ya da tam tersi tek başına star parça olarakta kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Son moda trendler ile klasik duruşun dışına da çıkmış olan inci küpe modelleri artık modernize edilmiş şekilde karşımıza çıkmakta. Eskiden inci küpe denildiğinde akla hemen klasik top montürlü inci küpe modeli akla gelirdi. Tasarım inci küpeler yapılmaya başlandıktan sonra karşımıza farklı modellerde inci küpe modelleri çıkmaya başladı.

Sade ve klasik inci küpe modelleri de dahil olmak üzere artık sallantılı,halka küpe modellerinde inci ile karşılaşıyoruz. Spor bir duruş ile zerafeti güzel bir şekilde harmanlayan bu modeller, günlük hayatta da oldukça tercih edilen inci küpe modelleri arasında yerini almaktadır.

Şıklığı ve zarafeti ile bir üne sahip olan inci küpeler, farklı model ve tasarımlar sayesinde modernize edilmiş şekilde günümüzde vücut buluyor. Şıklık ve ihtişamı tercih ediyorsanız, sallantılı ürünleri tercih ederek inci küpenin uzun ve ışıltılı formu ile şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Halka küpelerin üzerine işlenmiş farklı motiflerde ve boyutlarda minik inci kullanımı günümüzde oldukça moda. Hem klasik hem de spor görüntü sağlayan bu modeller, günlük kombinlerinizde de size şık bir hava katar. Farklı bir tarz yaratmak isterseniz incili kıkırdak küpelerini de kullanabilirsiniz.

İnci küpe modelleri, gold ve silver materyaller üzerine işlenip altın, gümüş renk sevenlerin beğenisini almakta. Altın küpe renklerini sevenler için, gold kaplamalı inci küpeler bulunmakta. Silver kaplama ile casual bir görüntü sağlayan inci küpeler, şıklığınıza şıklık katarken zerafetinizi de ön plana çıkacaktır.

Şıklığı ve zerafeti ile her kadının ilgi odağı olarak yer alan inci küpe, farklı model ve çeşitlerle karşımıza çıkıyor. Günümüzde tasarlanan modern çizgisi ile inci küpe modellerini her aksesuar ile kolaylıkla zevkli bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Sade ve zarif bir görüntü isterseniz tek olarak inci küpe takmayı tercih edebilir aynı zamanda spor-şık bir görüntü elde etmek isterseniz inci küpe kombinasyonları yapabilirsiniz. Kısacası zerafetin ve şıklığın simgesi olan inciler, her tarzda her yerde kullanım uygunluğu ile size hem şıklık hem de kolaylık sunuyor.

İnci küpe modelleri, artık her bütçeye uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bütçenize göre ister gerçek inci ister imitasyon inci küpeler tercih edebilirsiniz. Kullanılan kaliteli materyaller ile dizayn edilmiş imitasyon inci küpe modelleri, gerçeğinden ayırt edilemeyecek şekilde üretilmekte.

İnci Küpeler Kıyafetler ile Nasıl Kombinlenir?

İnci küpe, her dönemin vazgeçilmez parçasıdır ve modası hiç geçmeyen bir modeldir. Yapısı gereği sadeliği ve zerafetin bir parçası olarak herkesin dikkatini çekse de farklı tasarımlar ile harmanladığı için her kıyafet ile kombinebilme özelliği olmuştur. Rengi ve yapısı ile altın, gümüş materyaller ile uyum içinde durmakta.

Tek bir inci şeklinde olan küpeler kadar sallantılı inci küpeler de sıklıkla tercih edilir. Küpe seçimini kıyafet kombinizde olan uyumuna ve sezon trendlerini birleştirerek, uygun ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Çok satılan inci küpe modelleri arasında tarzınıza ve trendlere uygun tasarımları kolayca bulabilirsiniz.

Yüz şeklinize göre küpe seçimleri de oldukça önemli bir noktadır. Yuvarlak bir yüz hattına sahipseniz, büyük ve halka tasarımlı inci küpe modeller yerine daha küçük incili, minimalist modelleri tercih etmeniz sizler için daha iyi olacaktır. İnce ve uzun bir yüze sahipseniz daha gösterişli, büyük modeller kullanmanız yüzünüzdeki enstantaneyi daha güzel dışarıya yansıtacaktır.

İncilerin etrafını saran taşlar ve gold-silver modellerini görmek oldukça mümkün. Estetik duruş bakımından gösterişli ve zarif yapısı ile mükemmel bir görüntü sağlamaktadır. Özel günlerin vazgeçilmezi olan inciler, şık elbiselerinize zariflik katar.

Siyah bir elbise üzerine takılmış olan sallantılı bir inci küpe, sizleri görüntü olarak daha ağır kılar ve aynı zamanda zarif görüntünüz ile tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu şık ve zarif görüntünüzü pekiştirmek için inci kolye de tercih edebilir, kullanabilirsiniz. Bu da size daha ağır ve ihtişamlı bir görünüm sağlayacaktır.

Evlilik merasimlerinde de inci aksesuarlar kullanılmakta.Eğer günün gözdesi ve gelini olacaksanız, straplez ya da göğüs dekolteli bir gelinlik tercih edip, inci kolye ve klasik montürlü inci küpeler takarak kuğu gibi zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Günümüzde kullanımı oldukça yaygın olan renkli elbiseler ile de inci küpeleri kolayca kombinleyebilmeniz mümkün. Desensiz ve tek renk günlük elbiselerinize zarif bir hareket katmak için incili kıkırdak küpesi ve metal görünümlü halka küpeleri bir arada takabilirsiniz. Bu size hem klasik hem de sportif bir şıklık katacaktır.

Gündelik kombinlerde bir jean bir t-shirt ile halka küpe üzerine işlenmiş inci küpe modelini de kullanabilirsiniz. Daha casual bir görüntü elde etmek istiyorsanız siyah kumaş bir pantolon üzerine ipekli bir gömlek tercih edip inci küpelerinizi şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer kulağınızda birden fazla delik varsa, gold-silver materyaller ile modernize edilmiş inci küpe kombinleri tercih edebilirsiniz. Küpe kombinleme durumu sizi düşündürüyorsa, hazır kombinlenmiş şekilde satılan inci küpe modellerini satın alabilirsiniz.

Takı kombini olarak incilerin kombinlenmesi oldukça kolaydır. İnci küpe kullanacaksınız, elbisenizin göğüs dekoltesinin uygunluğuna bağlı olarak inci bir kolye ile kombin sağlayabilirsiniz. Taktığınız küpe ve kolye ile birlikte ince bir inci bileklik takarak küpe-kolye-bileklik şıklığını oluşturabilirsiniz.

İnci Küpe Fiyatları

İnci küpeler, farklı dizaynlarda ve montürlerde karşımıza çıkıyor. Altın ve gümüş ile birlikte tasarlanmış bu küpeler, hem sizin kullanımınız için hem de ileride çocuklarınıza bırakabileceğiniz bir miras olarak düşünebilirsiniz. Zarifliği ve sadeliği sevenlerin vazgeçilmezi olan inci küpeler, model olarak ve tarz olarak farklı türlerde satılıyor.

Kulağınızda şıklığı taşımak için birçok farklı modelde ürünler karşımıza çıkmakta. Sallantılı, halka, kıkırdak küpeleri gündelik tarzda en çok tercih edilen ve sevilen modellerden oluyor. Klasik montürlü, sallantısız modelleri de gündelik tarzınızda kullanabilir ve fark yaratabilirsiniz.

İnci küpeler, klipsli ve klipsiz olarak ayrılıyor. Kullanış bakımından klipssiz küpeler tercih edilse de klipli ürünlerin de sallantılı oluşu modele ağırlık ve şıklık katıyor. Kullanacağınız yere göre seçimlerinizi bu tüyoları göz önünde bulundurarak inci küpe satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tarzınızın farklılığına göre tasarım kıkırdak inci küpeler sizi klasiklikten oldukça uzağa taşıyacak inci küpe modellerinden biridir. Gold-silver küpeler ile kombinlenen bu kıkırdak inci küpeler, şık ve farklı bir görüntü sağlamak için birebirdir. Kullanılan kaliteli materyaller ile kulaklarınızda göz alıcı şıklık sizinle beraber her yere gelecektir.

İnci küpe modelleri, kullanılan materyallere göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Altın bir ürünün üzerine işlenen inci fiyatları oldukça yüksek iken, imitasyon ürünler üzerine işlenmiş incili küpe fiyatları daha uygundur. Bununla beraber işçilik ve kullanılan taş fiyat oynamasında oldukça önemli bir değişkendir.

İnci küpe alacaksanız mutlaka detaylı bir şekilde nerede, ne için kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Bu kararı verdikten sonra işiniz daha kolaylaşacaktır. Alacağınız ürünün materyali, imitasyon olup olmayacağı ve benzer durumlara da karar verdikten sonra işiniz kişisel güvenliğinize gelmekte.

Eğer inci küpeyi internet üzerinden satın alacaksanız, sitenin mutlaka kişisel verilerin korunması kanununa uygun bir politika içinde olduğuna dikkat edin. Güvenli bir alışveriş yapmanın en temel unsuru budur. Böylelikle mutlu bir alışveriş sağlayarak memnun bir şekilde siteden ayrılırsınız.

Siz değerli müşterilerimizin kişisel verilerinin paylaşılmamasına önem veriyor, güvenli bir alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz. En trend ve tarzınızı yansıtacak inci küpe modelleri Ervalina’da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı